Ke každé objednávce dárek zdarma! 🎁 Objednávka nad 1 200 Kč = doprava zdarma! 🚚

HHC Cartridge Amnesia Haze 94% 1ml

Kód: 202
Značka: Czech-CBD.cz
499 Kč –24 %
HHC Cartridge Amnesia Haze 94% 1ml
499 Kč –24 % 379 Kč 37 900 Kč / 100 ml
Skladem 5 ks

Náhradní cartridge do vapovacího pera s intenzivní zemitou chutí s kapkou sladkých citrusů.

Obsah: 1ml 94% HHC liquidu

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC CARTRIDGE AMNESIA HAZE 94% 1ML

Náhradní cartridge s obsahem 1ml liquidu, 94% HHC a konopnými terpeny odrůdy Amnesia Haze. S touto náplní Vás čeká velmi intenzivní zemitá chuť doplněná sladkými citrusy.

HHC je skvělým pomocníkem pro zmírnění bolesti, podporu spánku, zmírnění nevolnosti nebo podporu chuti k jídlu. Má také velmi euforické účinky.

Tato cartridge je kompatibilní s naší CCELL baterií M3 Plus.

Pokud Vás zajímá více o HHC, podívejte se na náš článek O HHC.

Extrakt HHC se získává hydrogenací kvalitního CBD, na které se podílejí odborníci, a tak vám můžeme nabídnout skvělý extrakt. Proces hydrogenace se již dlouhou dobu používá v potravinovém průmyslu při výrobě tuků. V produktech nejsou použity syntetické ani chemické preparáty, které nemají žádný přírodní základ a můžou tak ohrozit vaše zdraví. Proto je dobré vždy vybírat vždy kvalitní produkty jako právě například tato cartridge.

Na trhu můžeme najít velkou spoustu HHC extraktů, které mají obrovské rozdíly v kvalitě, vůni a aktivní složce. K naplnění HHC cartridgí byl použit poměr isomerů HHC 9R 68,57% : 9S 24,12%. Většina prodejců přitom nabízí hodnoty 9R 45%, v nejlepším případě 55%.

Účinky terpenů:
zábavné, euforické, kreativní

Další možné účinky:
lepší nálada, zmírnění stresu, kvalitnější spánek, podpora chuti k jídlu

Chuť a vůně:
intenzivní zemitá s kapkou sladkých citrusů

Složení terpenů:
Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Náplň:
94% HHC, 6% terpeny s registrací u FDA čistě organického původu

Obsah balení:
HHC liquid v cartridge - 1ml
atomizer cartridge - sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění bez lepidel
maximální obsah 1,2ml

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Cartridge
Záruka: 1 rok
Používáme ověření věku Adulto