Ke každé objednávce dárek zdarma! 🎁 Objednávka nad 1 200 Kč = doprava zdarma! 🚚

HHC Liquid 1 500mg - Blueberry Diesel

Kód: 375
Značka: CanaPuff
395 Kč
Skladem 1 ks

Prémiový liquid s obsahem 1 500mg HHC a příjemnou chutí borůvek a trpkého bobulovitého ovoce s lehce dřevitou a borovicovou zemitostí, který si můžete vychutnat ve své vlastní e-cigaretě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC LIQUID 1 500MG - BLUEBERRY DIESEL

Prémiový produkt vytvořený pro Vaše maximální uspokojení ve špičkové kvalitě a připravený k použití do vaporizéru nebo přidání do Vašeho oblíbeného nápoje. Tento liquid obsahuje standardní složky jako klasické nikotinové liquidy pro e-cigarety (VG, PG, aromata). Nikotin je zde však zcela nahrazen HHC destilátem a terpeny.

Dle dostupných informací může být HHC skvělým přírodním pomocníkem na stres a relaxaci. Dále může pomoct při žaludečních potížích a nevolnostech, při úlevě od bolestí svalů či kostí.

Pokud Vás zajímá více o HHC, podívejte se na náš článek O HHC.

Chuť
Blueberry Diesel - chuť borůvek s trpkým bobulovitým ovocem, které je doplněné dřevitou a borovicovou zemitostí

Složení
Liquid je vyrobený z kvalitních složek jako VG, PG, PEG, koncentrát HHC destilátu, terpeny a přírodní aroma.

Možné účinky
Díky HHC destilátu je působení velmi rychlé a účinné. Můžete cítit uvolnění a nával energie. Může též působit na řadu zdravotních problémů, jako například zlepšení kvality spánku či úlevu od bolesti.

Použití
Liquid se dá jednoduše použít ve vaporizéru nebo ho lze také přidat do oblíbeného nápoje či pokrmu. Před dolitím liquidu do e-cigarety lahvičku protřepejte.

Obsah
Objem: 10ml
Obsah HHC: 15%

Upozornění
Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Liquidy
Záruka: 1 rok
Používáme ověření věku Adulto