Ke každé objednávce dárek zdarma! 🎁 Objednávka nad 1 200 Kč = doprava zdarma! 🚚

HHC Vaporizér disPOD White Widow 500mg

Kód: 332
Tip
Značka: Czech-CBD.cz
450 Kč –14 %
HHC Vaporizér disPOD White Widow 500mg
450 Kč –14 % 385 Kč 385 Kč / 1 ks
Skladem 5 ks

Jednorázový vaporizér s příchutí White Widow, která patří mezi osvědčenou klasiku. Má čistou chuť s náznakem citrusů, mixem koření a trochou pepře.

Obsah 0,5ml 94% HHC

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC VAPORIZÉR DISPOD WHITE WIDOW 500MG

Jednorázový vaporizér uzpůsobený pro styl vapování "pusa-plíce". Tento vaporizér je velmi diskrétní, ať už svojí velikostí či vydechováním jen malým množstvím páry, což ocení uživatelé, které kolem sebe nepotřebují obrovský oblak páry.

HHC Vaporizér White Widow má čistou chuť s náznakem citrusů, mixem koření s trochou pepře. Jedná se o velmi kvalitní vapovací pero, které vám pomůže s odpočinkem po každodenním stresu. Vaporizér je naplněný liquidem s 500mg HHC.

Pokud Vás zajímá více o HHC, podívejte se na náš článek O HHC.

Extrakt HHC se získává hydrogenací kvalitního CBD, na které se podílejí odborníci, a tak vám můžeme nabídnout skvělý extrakt. Proces hydrogenace se již dlouhou dobu používá v potravinovém průmyslu při výrobě tuků. V produktech nejsou použity syntetické ani chemické preparáty, které nemají žádný přírodní základ a můžou tak ohrozit vaše zdraví. Proto je dobré vždy vybírat vždy kvalitní produkty jako právě například tento vaporizér.

Na trhu můžeme najít velkou spoustu HHC extraktů, které mají obrovské rozdíly v kvalitě, vůni a aktivní složce. K naplnění HHC cartridgí byl použit poměr isomerů HHC 9R 68,57% : 9S 24,12%. Většina prodejců přitom nabízí hodnoty 9R 45%, v nejlepším případě 55%.

Účinky terpenů:
pocity štěstí, euforie, povznášející účinek

Další možné účinky:
lepší nálada, zmírnění stresu, kvalitnější spánek, podpora chuti k jídlu

Chuť a vůně:
čistá chuť s náznakem citrusů a mixem koření s trochou pepře

Složení terpenů:
alpha-Pinene L, d-Limonene, beta-Pinene L, Linalool, Terpinolene, d-3-Carene, Cineol, Terpineol

Náplň:
500mg HHC, 6% terpeny s registrací u FDA čistě organického původu

Objem cartridge:
0,5ml

Obsah balení:
1x jednorázové vapovací pero (disposable)

Baterie:
kapacita 350mAh, možnost dobíjení přes micro USB

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod.

Spuštění disPODu:
Samospuštění natáhnutím.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Vaporizéry
Záruka: 1 rok
Používáme ověření věku Adulto