Ke každé objednávce dárek zdarma! 🎁 Objednávka nad 1 200 Kč = doprava zdarma! 🚚

THCP Vaporizér disPOD Amnesia Haze 0,5ml

Kód: 447
Novinka Tip
350 Kč 350 Kč / 1 ks
Skladem 1 ks

Jednorázový vaporizér s velmi oblíbenou příchutí Amnesia Haze s obsahem THCP a HHC. Silná zemitá chuť s obrovskou dávkou citrusů, která je navíc obohacena šťavnatou limetkou.

Obsah: 0,5ml, 15% THCP, 73% HHC, konopné terpeny

Detailní informace

Detailní popis produktu

THCP VAPORIZÉR DISPOD AMNESIA HAZE 0,5ML

Diskrétní jednorázový vaporizér disPOD naší značky Cannabis Products by Petr o objemu 0,5ml s velmi dobře známou příchutí Amnesia Haze. Jedná se o velice intenzivní zemitou chuť se sladkými citrusy, kterou jsme obohatili šťavnatou limetkou, což dává vaporizéru ještě citrusovější chuť.

Odrůda Amnesia Haze má v sobě opravdu velmi intenzivní zemitou chuť s příjemným tónem citrusů, který jsme pro Vás ještě zvýraznili limetkou navíc pro opravdu svěží chuť. Je tak skvělou volbou, jestli hledáte pozvednutí nálady či uvolnění. Obsah THCP může pozitivně stimulovat Váš organismus, zlepšit náladu, pomoct s každodenním stresem či pomoct v boji proti úzkostem a depresí.

Jedná se o velmi kvalitní vaporizér značky CCELL. Použitý destilát obsahuje 15% THCP, 73% HHC a konopné terpeny.

THCP může nabídnout až 30 násobně větší sílu než klasické THC a také dlouhotrvající efekt. Pokud se s THCP teprve seznamujete, doporučujeme začít opravdu opatrně. THCP má zpožděný nástup účinků, který je nejsilnější zhruba po 1 - 2 hodinách. Po té můžete dávku zvyšovat dle Vašich potřeb.

Pokud Vás zajímá více o THCP a jeho účincích, doporučujeme si přečíst náš článek Co je THCP.

Obsah balení
1x jednorázový vaporizér disPOD značky CCELL, příchuť Amnesia Haze

Rozměry
94 x 22 x 11 mm

Složení
15% THCP, 73% HHC, konopné terpeny

Objem
0,5ml

Aktivace 
samospuštění inhalací

Možnost nabíjení
ano, přes micro USB

Upozornění
Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Prodej pouze osobám starších 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Doplňkové parametry

Kategorie: THC-P Vaporizéry
Záruka: 1 rok
Používáme ověření věku Adulto