Ke každé objednávce dárek zdarma! 🎁 Objednávka nad 1 200 Kč = doprava zdarma! 🚚

HHC Vaporizéry

pusa vape

HHC je zkratka hexahydrokanabinolu, což je synteticky vyrobený kanabinoid s podobnou strukturou, jako má THC.

Více o tom, jak se získává a odkud se vzalo, se můžete dozvědět v našem článku Co je HHC?.

Spánek, depresespánek
Proč se obecně HHC užívá? Tato látka Vám může dost zkvalitnit a prodloužit spánek, může Vás také zbavit bolesti či úzkosti. Dobrým pomocníkem je HHC také pro lepší relaxaci a celkové zklidnění. Tyto pozitivní účinky i nám potvrzuje hodně uživatelů. Je dobré mít ale na paměti, že HHC ještě není dostatečně prozkoumáno. Také je možné, že se můžou projevit i některé vedlejší účinky. Například to může být horší paměť, zpomalené reakce či přejídání.

Vždy se řiďte pravidlem – všeho s mírou! Je dobré začít s nižší dávkou a podle potřeb tuto dávku zvyšovat. Také je důležité všímat si obsahu HHC v jednotlivých produktech a podle toho též dávku upravit. Například u HHC Vaporizérů občas stačí 3 – 4 potahy.

Obrovské množství sladkých i konopných příchutí v HHC Vaporizérech
Jaké jsou možnosti užívání HHC? To je zcela na Vás, jakou variantu zvolíte. Aktuálně můžete na trhu nalézt například HHC Gummies (gumové bonbony), různé HHC SladkostiHHC Vaporizéry nebo i HHC-P Vaporizéry. Právě v posledním zmíněném HHC Vaporizéru můžete najít čistý HHC destilát. Funguje na principu inhalace vodní páry plné kanabinoidů. Obsah HHC může být až 99%.

V nabídce je na výběr z velkého množství lahodných příchutí. Můžete si tak vybrat příchuť, která bude přesně ta pravá pro Vás. Můžete zde najít ovocné příchuti jako například mango, citrusy, jahody, meloun, borůvky nebo banány. Také je na výběr z různých sušenkových, žvýkačkových či čistě konopných příchutí. Díky těmto příchutím je pro Vaše okolí vapování HHC méně obtěžující a tyto vůně jsou opravdu lákavé.

HHC Vaporizéry = výhodná cena?cartridge
Na trhu existují jednorázové HHC Vaporizéry, které po použití vyhodíte. Pak existují též vaporizéry, do kterých můžete pouze doplňovat náplň. Jedná se o takzvané HHC Cartridge. Pro začátek si koupíte opakovatelně nabíjecí baterii (z naší nabídky například CCELL M3 Plus) a k ní již zmíněnou cartridge. Po vypotřebování cartridge Vám zůstane baterie a dokupujete pak již jen cartridge s příchutí dle Vaší libosti. Cena těchto HHC Vaporizérů se může zdát poměrně vysoká. |Musíme si ale uvědomit, že jedna dávka je ale zhruba 3 – 4 potáhnutí, vychází tak tato možnost cenově velmi dobře. Vždy si dávejte ale pozor na obsah HHC ve vaporizéru. Nižší cena může totiž znamenat nižší obsah či menší objem liquidu. Orientovat se jen podle ceny je v tomto případě nesmysl.

Popularita HHC Vaporizérů v poslední době dost stoupla. Všímáme si toho dost i na našem e-shopu, kdy naše sklady s HHC Vaporizéry, ať už jednorázové nebo s výměnnými cartridgemi, berete útokem. Vybíráme pro Vás kvalitní produkty od ověřených prodejců, kteří svoje produkty certifikují a laboratorně testují. Naší řadu konopných produktů Cannabis products by Petr máme laboratorně testovanou také, abychom Vám zaručili maximální kvalitu.

Důležité info na závěr
Je zapotřebí mít na paměti, že výzkum kanabidiolů je teprve takzvaně „v plenkách“ a je toho ještě hodně co zjišťovat. Účinky kanabidiolů nejsou dost prozkoumané a ani vědecky podložené. Z tohoto důvodu je opravdu důležité produkty vždy užívat velmi obezřetně a zodpovědně.

Autor: cbd24.cz

 

 

Všechny informace na této stránce slouží ke vzdělávacím účelům. Naše informace nejsou považovány za náhradu lékařské diagnózy a nelze je tedy považovat za lékařskou radu či doporučenou léčbu. V žádném případě nepodporujeme, neschvalujeme a ani neobhajujeme legální či nelegální užívání omamných látek nebo provozování jiné nezákonné činnosti. Podrobnější informace naleznete v našem Prohlášení odpovědnosti.

Používáme ověření věku Adulto