Ke každé objednávce dárek zdarma! 🎁 Objednávka nad 1 200 Kč = doprava zdarma! 🚚

Rozdíl mezi HHC a HHC-P?

rick-proctor-PGc9Vid8O24-unsplash

HHC je v současné době na seznamu zakázaných látek, proto jsme pro Vás připravili HHC-P produkty naší značky Cannabis products by Petr, které najdete v kategorii HHC-P Vaporizéry, kde  najdete jak jednorázové vaporizéry, tak i cartridge nebo třeba cenově zvýhodněný set baterie a HHC-P cartridge.hhc_40-mockup-1080

 Obecně všechny kanabinoidy se dnes těší velké oblibě. Ale jak se mezi všemi druhy vyznat? Samozřejmě CBD a THC jsou všem velmi dobře známé. Ale co ty ostatní? Populární HHC jsme si již představili v našem článku Co je HHC? a taktéž další velmi dobře známé CBG. Dnes si řekneme více o této celkem nové látce a vysvětlíme si též rozdíl mezi HHC a HHC-P.

V našem článku o HHC jsme si již vysvětlili, co to je, kde se vzalo a jak působí na náš organismus. Hexahydrokanabidiol je ve zkratce THC obohacené o molekulu vodíku a má mírnější efekt než THC.

HHC-P neboli hexahydrocannabiphorol se derivuje z HHC, ale oproti němu má o poznání silnější účinky. Vyrábí se ze slabší formy THC, takže je možné, že stále obsahuje malé množství THC. Účinky na naší mysl má velmi relaxační, povznášející až euforické.

Jaký je tedy rozdíl?
Obě tyto látky mají jinou chemickou strukturu a tedy i jiné účinky na náš organismus.testeur-de-cbd-PKN1coObyLA-unsplash

HHC má jednoznačně slabší psychoaktivní účinek. V případě, že hledáte ten nejsilnější zážitek euforie, rozhodně sáhněte po HHC-P. Některé zdroje uvádějí, že má dokonce silnější efekt než THC. Pokud uvažujete raději nad produktem k relaxaci či zklidnění, je pro vás spíše HHC.

Další možné účinky
Bez pochyby obě tyto látky mají opravdu široké spektrum léčebných i terapeutických účinků. HHC-P má výrazně silnější efekt, který je velmi intenzivní, a nabízí opravdu silné psychedelické účinky, ale na druhou stranu kratší. HHC je více stabilní, nabízí mírnější a dlouhotrvající účinky.

Tak jako u každého kanabidiolu je důležité si uvědomit, že na každého člověka působí jinak. Proto je vždy důležité začít s nižší dávkou, vypozorovat účinek a v případě potřeby dávku zvyšovat. Výrazně nedoporučujeme začínat s větším množstvím! Vždy dodržujte doporučenou denní dávku každého produktu.

Má HHC-P a HHC vedlejší účinky?
Předem si musíme uvědomit, že všechno, co o kanabinoidech víme, není oficiální a není to vědecky prokázané. Veškeré informace, které zde uvádíme, jsou především ze zkušeností uživatelů a informací z veřejně dostupných webových stránek. Většina z nich uvádí podobné vedlejší účinky, které může mít u některých osob THC – například zarudlé oči, sucho v puse, úzkost či pocity paranoii. Pokud se rozhodnete pro užívání těchto látek, vždy se mějte na pozoru. Když se u vás některý z vedlejších účinků projeví, okamžitě přestaňte výrobek užívat.

Na co dát pozor?
Před každým nákupem HHC či HHC-P je důležité si ověřit kvalitu a původ výrobku. Před uvedením produktu na náš e-shop vždy pečlivě dané výrobky studujeme. Proto na našich stránkách naleznete produkty od velkých a ověřených firem a žádné „pofidérní mini firmičky“.

Jaké existují produkty HHC a HHC-P?
V dnešní době je trh s produkty s obsahem těchto látek velmi rozrostlý. Můžete tak nalézt například vaporizéry jednorázové s HHC či jednorázové HHC-P vaporizéry či s výměnnými cartridgemi, bonbony, oleje či různé sladkosti. Spoustu těchto produktů najdete i v naší široké nabídce HHC produktů. Pokud máte raději klasiku, doporučujeme vám kategorii HHC květy.margo-amala-bc9DFiU7b00-unsplash

Důležité info na závěr
Je zapotřebí mít na paměti, že výzkum HHC i HHC-P je teprve takzvaně „v plenkách“ a je toho ještě hodně co zjišťovat. Účinky kanabidiolů nejsou dost prozkoumané a ani vědecky podložené. Z tohoto důvodu je opravdu důležité produkty vždy užívat velmi obezřetně a zodpovědně.

Autor: cbd24.cz

 

 

Všechny informace na této stránce slouží ke vzdělávacím účelům. Naše informace nejsou považovány za náhradu lékařské diagnózy a nelze je tedy považovat za lékařskou radu či doporučenou léčbu. V žádném případě nepodporujeme, neschvalujeme a ani neobhajujeme legální či nelegální užívání omamných látek nebo provozování jiné nezákonné činnosti. Podrobnější informace naleznete v našem Prohlášení odpovědnosti.

 

Používáme ověření věku Adulto